home Facebook in 3D PANORAMA

 

Epson

Компанія Epson – світовий лідер в області створення інноваційних продуктів для одержання зображення. Місія компанії – робити життя користувачів у всьому світі яскравим та насиченим, пропонуючи їм компактні, надійні, дружні по відношенню до навколишнього середовища технології, реалізовані в найрізноманітніших пристроях – від принтерів і 3LCD-проекторів для дому та офісу до електронних і кварцових пристроїв. Група компаній Epson на чолі з японською корпорацією Seiko Epson налічує більше 70 000 співробітників, що працюють в 106 компаніях по всьому світу.
Компанія Epson здійснює діяльність на території Росії і країн СНД з липня 1990 року. Київське представництво було відкрито в липні 2005 року. До цього моменту діяльність на території України здійснювалася через московське представництво.
Основними функціями київського представництва є маркетингова підтримка діяльності компанії Epson. Крім того, представництво надає інформаційну та технічну підтримку продукції, яка вироблена компанією.
Список продукції, що поставляється в Україну, включає в себе принтери (струменеві, лазерні, матричні), багатофункціональні пристрої, планшетні сканери, мультимедійні проектори, цифрові камери, витратні матеріали та аксесуари.

Веб-сайт: www.epson.ua