home Facebook in 3D PANORAMA

 

Мережа бізнес-ценрів Forum Management Group розпочала свою діяльність у 2002 році, коли в Україні тільки зароджувався ринок управління комерційною нерухомістю. У столиці було недостатньо території для побудови нових комплексів, і керівництво компанії знайшло креативне рішення: створити нові сучасні бізнес-об’єкти, використавши і реконструювавши старі, напівзруйновані будівлі. Так, на площі Київської експериментальної взуттєвої фабрики імені 50-річчя Радянської України виникло перше в Україні бізнес-містечко зі схожою назвою Ділове Містечко з розвиненою інфраструктурою і високою функціональністю. Ще одна взуттєва фабрика № 4, пізніше названа ім’ям 10-річчя комсомолу України, перетворилася у величезний бізнес-комплекс Форум Парк Плаза, який став ще одним бізнес-містечком в мережі бізнес-центрів Форум.

У 2010 році родина бізнес-центрів поповнилася ще одним об’єктом Форум Кінетик, який разом з Форум Парк Плаза створив розширений діловий простір і консолідував бізнес-активність в одному районі.

Ще одним прикладом вдалої реконструкції служить бізнес-центр Форум Сателіт у Святошинському районі, який з’явився на місці недіючого Спеціального конструкторського бюро реле і автоматики.

Таким чином, FMG не тільки створила сотні нових робочих місць, тим самим розвиваючи інфраструктуру столичних районів, але й зробила свій внесок у створенні іміджу Києва як ділової столиці Європи.

По завершенні всього 13 років FMG побудувала 8 сучасних бізнес-центрів у столиці України. Однак ми завжди прагнемо до нових вершин. Слідуючи актуальним тенденціям на ринку управління комерційною нерухомістю, компанія вже реалізує нові проекти, що відповідають сучасним стандартам якості і потребам бізнесу. Єдине, що в нашій компанії завжди залишається незмінним, – якісний і професійний підхід до роботи. Наш горизонт – це перспективи майбутнього, успіх нового покоління бізнесменів і нові стандарти будівництва.

Форум – адреса успішного бізнесу!