home Facebook in 3D PANORAMA

 

Itera Consulting

Itera Consulting – це скандинавська компанія з розробки цифрових інноваційних рішень, відома глибоким знанням провідних комп’ютерних технологій, високою якістю обслуговування і виконання проектів. Itera Consulting пропонує бізнес-рішення в області консалтингу, управління проектами, розробки високотехнологічних програм і тестування систем.
Динамічна історія Itera Consulting почалася в Норвегії в 1996 році. У 2000 році компанія вийшла на ринок Швеції та Данії, а з 2008 року компанія представлена і в Україні. З офісів у Києві та Львові Itera Consulting працює над проектами у сфері банківської та страхової діяльності, у сфері телекомунікацій, комерції, ЗМІ, технологій та інше.
Itera Consulting розробляє програмні продукти для ефективного ведення бізнесу на основі сучасних технологій, які підвищують швидкість використання систем, знижують витрати на обслуговування, покращують якість надання послуг та інше. Itera Consulting допомагає клієнтам в реалізації проектів, надаючи інноваційні ІТ-рішення, які підвищують ефективність ведення бізнесу і приносять результат.

Веб-сайт: www.iteraconsulting.com.ua