home Facebook in 3D PANORAMA

 

У FMG діє ряд корпоративних соціальних програм для співробітників.

Happy Birthday

Компанія дарує співробітнику один додатковий оплачуваний вихідний день в році на честь його Дня Народження.

Спорт

Форум має можливість надати кожному співробітнику безкоштовний річний корпоративний Абонемент на відвідування мережі фітнес-клубів sport&spa (http://sportandspa.com.ua/)

Таланти

Ми цінуємо різнобічні інтереси членів нашої команди і просимо кожного нового її члена заповнити спеціальну корпоративну анкету для виявлення його талантів. Так, кожен із співробітників компанії отримує можливість познайомитися один з одним і знайти друзів за інтересами.

Зелені ініціативи

Компанія активно підтримує зелені ініціативи і намагається піклуватися про екологію. Серед співробітників підтримується правило: для роздруківки неофіційних документів використовувати чернетки. Чистий папір використовується тільки для офіційних документів. Також ми збираємо в спеціальні Green-boxи макулатуру і здаємо її на переробку, виручені кошти відправляються на благодійність. Нещодавно в бізнес-центрах Форум з’явилися ще і бокси для утилізації батарейок. Ми всі несемо відповідальність за навколишнє середовище!

Добра справа

Усередині Форуму діє ще одна добра ініціатива: ми збираємо дитячі книжки на будь-якій мові для дітей будь-якого віку і передаємо Благодійному Фонду Дарини Жолдак, який розподіляє книги по нужденним дитячим будинкам України.

Good Idea

У сім’ї Форум запущена ініціатива під назвою Good Idea. Кожен співробітник може поділитися своєю ідеєю, будь вона геніальна, проста, складна або зовсім божевільна. Ідеї ​​розподіляються за двома номінаціями:

«У мене ідея!» — Ідеї щодо нових сервісів, які можна впровадити, ідеї, як поліпшити / спростити / зробити веселіше життя наших Клієнтів.

«Я знаю, як зробити краще!» -ідеі про те, як можна оптимізувати або поліпшии вже існуючі процеси.

Ми збираємо ідеї протягом 3-х місяців. Кращі ідеї отримують грамоту переможця з його ім’ям і приз. В кінці року ми нагороджуємо кращих з кращих подарунками та матеріальними винагородами. Крім цього у нас є спеціальний приз «Найпродуктивніша Команда», який отримає колектив (відділ), чиї співробітники виявляться найбільш активними і запропонують найбільшу кількість цікавих і практичних ідей.

Ми віримо в те, що якщо кожен з нас зробить маленький крок на шляху до вдосконалення, то ми зможемо досягти свою амбітну мету і стати компанією для клієнтів номер один в Україні!

No smoking!

У нашій родині заснована унікальна безпрецедентна ініціатива — ми хочемо мотивувати співробітників до розвитку не тільки своїх креативних здібностей (як з активністю Good idea), але й збереження здоров’я!

Форум обіцяє, що людина, яка кине палити, протримається 3 місяці і відмовиться від поганої звички назавжди, отримає від керівництва компанії спеціальну премію.

Наші свята

Два рази на рік всі співробітники компанії зустрічаються на травневому корпоративі в честь Дня Народження компанії (21 травня), а також на Новорічній вечірці. А ще ми регулярно зустрічаємося в неформальній обстановці, в центральному офісі компанії, щоб відпочити всією командою. Кожну останню п’ятницю місяця ми проводимо зустрічі для привітання іменинників місяця і дружнього спілкування.

Fun Friday

Ми віримо, що демократична корпоративна культура прокладає шлях до унікальних досягнень. Атмосфера в нашій компанії може бути продуктивною і неформальною одночасно. Звичайно, до ділових зустрічей ми готуємося з усією серйозністю і відповідальністю, але це не заважає нам по п’ятницях ходити по офісу в кімнатних / домашніх тапочках.

Наш герой

Почесне звання «Наш герой» присуджується за підсумками регулярного незалежного голосування керівників FMG і вибору того із співробітників, чиї досягнення в професійному та особистісному плані гідні визнання і служать прикладом для інших.