home Facebook in 3D PANORAMA

 

Форум Ділове Містечко – перший проект мережі Forum Management Group. Бізнес-центр є першим в Україні бізнес-містечком безпосередньо в центрі столиці. Офісний комплекс класу В + складається з 7 будівель, загальною площею 28 000 м2. Орендаторам пропонуються офісні приміщення різної площі з якісним ремонтом, які можуть бути переобладнані відповідно до вимог орендатора. Доступна площадка під охороною для розміщення авто на 450 місць. Відмінною особливістю бізнес-містечка є обширна ділова і соціальна інфраструктури. На території розташовані відділення банків та банкомати, ресторани і кафе, фітнес-центр, автомийка, конференц-зали, хімчистка, авіакаси, туристичне агентство, салон краси і кабінет стоматолога. Форум Ділове Містечко розташовується у діловому центрі міста на перетині великих вулиць Артема і Глибочицької, в 700 метрах від станції метро Лук’янівська, забезпечуючи комфортабельне середовище для ділової активності.


Форум Парк Плаза є одним з найбільших офісних об’єктів столиці. Бізнес-містечко складається з шести будівель класу В, загальною площею 30 000 м2. Комплекс побудований із застосуванням сучасних технологій, має високу функціональність, максимально відповідаючи вимогам клієнтів. Окремо варто відзначити практичне поєднання офісних приміщень з об’єктами соціальної інфраструктури, що утворюють активне бізнес-містечко. На території функціонують ресторани швидкого харчування, хімчистка, салон краси, фітнес-клуб, банкомати, платіжні термінали та відділення банків. Доступний просторий майданчик для розміщення автомобілів на 530 місць з виїздом на Московський проспект і вулицю Ливарську. Бізнес-центр розташований у діловому районі міста, що активно розвивається, у безпосередній близькості до станції метро Петрівка. Додатковою перевагою є сусідство з багатьма спальними районами міста, що суттєво скорочує час шляху до бізнес-центру.

Форум Сателіт – унікальний об’єкт, що знаходиться в управлінні Forum Management Group. Комплекс складається з офісних та торгових приміщень, площею 12 000 м2 і 7 500 м2 відповідно. Орендаторам доступний просторий майданчик для розміщення автомобілів на 300 місць. На території Форум Сателіт функціонують магазини, ресторани швидкого харчування, банкомати, платіжні термінали, відділення банків, мережевий супермаркет, новий фітнес-центр та інші об’єкти ділової та соціальної інфраструктури. Торгово-офісний центр знаходиться у віддаленій від центру частині міста, яка втім динамічно розвивається, між проспектом Перемоги і проспектом 50-річчя Жовтня. Будучи великим оператором, Форум Сателіт задовольняє попит на офісні приміщення класу В у цьому районі. Офісні приміщення є найкращим вибором для компаній, яким необхідний швидкий і комфортний доступ на Житомирську трасу, Окружну дорогу або на основну магістраль столиці – Проспект Перемоги.

Форум Кінетик – бізнес-центр нового рівня, який спільно з Форум Парк Плаза утворює єдиний діловий простір, загальною площею офісних приміщень понад 40 000 м2. Комплекс складається з двох окремих будинків, побудованих з використанням новітніх технологій, матеріалів і устаткування. Корпус А складається з семи стандартних поверхів і цокольного поверху, загальною площею 7 400 м2. Корпус B складається з трьох поверхів, загальною площею 1 400 м2. Комплекс має у своєму розпорядженні майданчик для розміщення 120 машин, ресторан швидкого харчування та мінімаркет. Також у доступності вся соціальна інфраструктура бізнес-містечка Парк Плаза, що розширює діловий простір і консолідує бізнес-активність в одному місці. Розташування в зоні найбільших автомагістралей міста (Московський проспект, вулиця Фрунзе) забезпечує зручну транспортну розв’язку. Бізнес-центр знаходиться на стику спального та ділового районів міста, що робить його особливо привабливим для орендаторів.

Форум Вікторія Парк – це новий концептуальний проект FMG: бізнес-центр утворює діловий оазис посеред Голосіївського району – найбільш зеленого та екологічно сприятливого району столиці. Бізнес-центр класу В + є автономним комплексом із трьох окремо розташованих будівель, загальною орендною площею 23 000 м2. Доступний майданчик для розміщення автомобілів на 100 місць. Проектом передбачено наявність фітнес-клубу і ресторану швидкого харчування, які дозволять забезпечити створення повноцінної соціальної інфраструктури комплексу. Розташування бізнес-центру має ряд незаперечних переваг: до метро Васильківська усього кілька хвилин пішки, до центру міста можна швидко добратися як на автомобілі, так і громадським транспортом, а також в декількох хвилинах їзди знаходиться виїзд з міста на Одеську трасу. Форум Вікторія Парк створює комфортабельне ділове середовище всередині тихого спального району міста.

Форум Лагерхаус – новий проект мережі Форум, який пропонує орендаторам рідкісне поєднання складських приміщень сучасного рівня з розташованими поруч офісами. Основними складовими об’єкта є автономний комплекс з торгово-складськими приміщеннями, загальною площею 8 400 м2, а також чотириповерхова офісна будівля, площею 1 200 м2. Об’єкт оснащений величезним майданчиком для розміщення великовантажного та легкового транспорту, розсувними воротами з електроприводом і рампами на складі, сучасним відремонтованим офісом. Форум Лагерхаус – один з небагатьох офісно-складських комплексів, розташованих у межах міста. Відстань до станції метро Видубичі всього 2,5 км. Перевагою розташування є транспортна розв’язка, що дозволяє швидко дістатися до основних магістралей мегаполісу: Столичного шосе, проспекту Науки, Наддніпрянського шосе і вулиці Академіка Заболотного.

Форум Б7 – затишний бізнес-центр FMG, який є найкращим тактичним рішенням для орендаторів, яким необхідний швидкий доступ до центру столиці та залізничного вокзалу. Комплекс створений за унікальним авторським проектом і вирізняється класичним архітектурним дизайном. На території доступна наземна охоронювана площадка для автомобілів на 30 місць. Перевагою об’єкта є розвинена транспортна інфраструктура, завдяки якій забезпечена зручна транспортна розв’язка. Форум Б7 знаходиться у безпосередній близькості від Південного вокзалу: до станції метро Вокзальна всього 600 м.
Форум Термінал — величезний автономний комплекс з торгово-складських та офісних приміщень, загальною площею більше 22,000 м2. Офісно-складський комплекс складається з трьох офісних будинків і складів. Бізнес-центр пропонує Орендарям комфортні умови роботи, вдало поєднуючи складські приміщення сучасного рівня з розташованими поруч офісами. Форум Термінал – найкраще рішення для тих, хто шукає офісно -складський комплекс, розташований у межах міста. Відстань до станції метро Видубичі всього 6 км. Перевагою розташування є транспортна розв’язка, що дозволяє швидко дістатися до основних магістралей мегаполісу: Столичного шосе, проспекту Науки, Наддніпрянського шосе і вулиці Академіка Заболотного.

За подробицями, будь ласка, звертайтесь до нас через розділ Контакти