home Facebook in 3D PANORAMA

 

Forum Management Group – одна з найбільших мереж бізнес-центрів в Україні, лідер ринку оренди комерційної нерухомості. Заснована в 2002 році, компанія зараз управляє мережею з 8 бізнес-центрів, включаючи повноцінні офісно-складські комплекси. Основною діяльністю організації є управління проектами у сфері нерухомості, пріоритетним напрямком – створення і розвиток офісних комплексів класу В +. Особливе місце в рамках цієї діяльності займає реконструкція зруйнованих історичних будівель і створення на їх місці сучасних ділових центрів, благоустрій земельних ділянок.

Високий попит на офісні комплекси Forum Management Group свідчить про якість послуг, що надаються в галузі управління та експлуатації комерційної нерухомості. FMG з самого початку встановила високі стандарти обслуговування, орієнтуючись на вимогливих клієнтів. Ми пишаємося, що серед наших орендаторів великі як транснаціональні, так і українські компанії.

За історію свого існування FMG завжди зберігала міцні позиції на ринку комерційної нерухомості і зараз є прикладом стабільності та благополуччя, заслуживши цим самим довіру партнерів. Ми відкриті для своїх клієнтів і постійно поліпшуємо систему комунікації та зворотного зв’язку з ними.

Наша місія – створювати комфортне ділове середовище і здорову бізнес-атмосферу. Тонко відчуваючи потреби клієнтів, ми проектуємо та будуємо будівлі так, щоб надихати людей на досягнення нових цілей. Продуманий дизайн і досконале технічне оснащення максимально спрощують ведення бізнесу. Створюючи функціональні, сучасні, соціально орієнтовані об’єкти, професіонали FMG формують і розвивають гармонійний бізнес-простір для успішного бізнесу своїх орендаторів.

Майбутнє не можна передбачити, але можна винайти. Нашу компанію завжди відрізняла здатність відкривати нові горизонти.

Форум – адреса успішного бізнесу!