home Facebook in 3D PANORAMA

 

Райффайзен Банк Аваль

Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» зареєстровано 27 березня 1992 року (до 25 вересня 2006 року – Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»). З жовтня 2005 року банк став частиною банківської холдингової групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія (із жовтня 2010 р. – Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 31 грудня 2011 РБІ належали 96,37% акцій українського банку).
Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на кінець 2011 року входили 909 відділень у великих містах, обласних та районних центрах, окремих селах в усіх регіонах України. Вагомі успіхи банку традиційно визнають провідні впливові видання та експерти, рейтингові компанії, партнери та клієнти як в Україні, так і за її межами. У 2011 році британський фінансовий журнал Euromoney удостоїв Райффайзен Банк Аваль нагороди «Кращий банк в Україні» – її банк отримує уже вп’яте. Високо оцінений також і досвід банку в обслуговуванні заможних клієнтів – вдруге Райффайзен Банк Аваль отримав нагороду Best Private Banking в рамках проекту Luxury Lifestyle Awards 2011.
Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи свій досвід та досвід банків, що входять до групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, а також сучасні технології.

Веб-сайт: www.aval.ua