home Facebook in 3D PANORAMA

 

TE Connectivity

Компанія «ТЕ Connectivity» займає провідні позиції на ринку протягом 60 років і є світовим постачальником електронних компонентів для тисяч одиниць побутової і промислової продукції, мережевих рішень, систем для телекомунікацій та енергетики, бездротових систем для спеціалізованого зв’язку, радарів і оборонного комплексу. «TE Connectivity» виробляє продукцію для автомобілебудування, побутової техніки, авіакосмічної та оборонної промисловості, телекомунікацій, комп’ютерів і побутової електроніки.
У номенклатурі «ТЕ Connectivity» представлено більше 500 000 найменувань продукції, за якими стоять близько 94 000 співробітників, що відповідають за високу ефективність кожної надаваної технології, продукту або послуги.
Відділення телекомунікаційних систем є незалежним елементом в компанії «TE Connectivity», орієнтованим на виробництво комплектів для будівництва та експлуатації лінійно-кабельних споруд, а також кросового, розподільного та кінцевого обладнання для мідних та волоконно-оптичних мереж. Компанія по праву вважається визнаним світовим лідером у виробництві всіх типів пасивних компонентів для галузі зв’язку.

Веб-сайт: www.telecomosp.com.ua